Menu główne

Zespół fundacji

Anna  Łukomska - Prezes Fundacji

W 2009 roku w moim życiu zawirowało z powodu bardzo poważnej choroby, a w konsekwencji operacji mózgu. Po długiej, wyczerpującej ale systematycznej rehabilitacji powróciłam do aktywnego życia. Miotały mną skrajne emocje, było trudno… Ale teraz mogę powiedzieć, że było warto. Pomyślałam, że dobrze byłoby zaczerpnąć z moich doświadczeń, a także doświadczeń osób, które mi w tym wszystkim pomagały i wielu innych dobrych ludzi, chcących służyć i pomagać innym. Dlatego postanowiłam założyć Fundację.

Chcę się cieszyć każdym podarowanym mi dniem i dzielić się tą radością z innymi. Bardzo lubię przebywać wśród ludzi, spędzać długie godziny na rozmowach. Uwielbiam chłonąć piękno przyrody. Kontakt z ludźmi i przyrodą daje mi siłę.

 

Joanna  Mikołajewska - Vice Prezes Fundacji

Nazywam się Asia Mikołajewska. Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Studiuję także teologię. Lubię służyć innym ludziom, szczególnie tym najbardziej potrzebującym, dlatego też jestem w Fundacji. Bardzo lubię śpiewać, wędrować, jeść słodycze i gotować. :) 

Marcin Walczak - Członek Zarządu

Urodziłem się w Toruniu w 1990 roku. Ukończyłem teologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Od lat zajmuję się wolontariatem w różnych organizacjach i placówkach. Byłem związany z Klubem Ośmiu w Toruniu, a następnie z Akademickim Punktem Wolontariatu działającym przy Duszpasterstwie Akademickim KUL. W Fundacji chcę wykorzystać swoje doświadczenie i zapał by służyć potrzebującym. Prywatnie jestem zwolennikiem dobrej muzyki i dobrych gier planszowych. Lubię obserwować ludzi i rozmawiać z nimi. Szukam prawdy obserwując fakty ze swojego życia i czytając dobre książki.

 

 

 

Potrzebujesz pomocy?

Wolontariat

Możesz pomóc

Facebook